Bize Ulaşın
Çamlıca İş. Mrk. B1 Blok
34700 Üsküdar | İstanbul
info@digitalpanorama.com.tr
Bizimle çalışmak ister misiniz?
evet@digitalpanorama.com.tr
T: +90 216 454 00 77
F: +90 216 454 15 00

Tasarım Merkezi

Farklı fikir ve deneyimler, içinde bulunduğumuz iş dünyasının her zaman değişmez unsurları olmuştur. Ancak, son dönemde yaşadığımız salgının etkisiyle, bu iki unsur eskisinden daha da ön plana çıkarak ‘’yeni normal’’ tanımını ararken ihtiyaç duyduğumuz pusulalar haline gelmiştir.

İş yapış biçimlerinin her fonksiyon için yeniden tanımlandığı bu dönemde, süreçler ve uygulamalar yenilikçi bakış açısı ile yeniden tasarlanmalıdır. Farklı ve rekabet gücünü arttırıcı tasarımlar hem işletmelerin hem de ülkemizin gelişmesine ve cazibe merkezi haline gelmesine yardımcı olacaktır. Bu bağlamda, bünyesinde tasarım birikimi ve yeteneği olan işletmeler, aynı zamanda Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı tarafından da tasarım merkezi kapsamında değerlendirilerek, ayrı ve özel bir konumda sınıflandırılmaktadır.

Digital Panorama olarak, bu genel çerçevedeki gereklilik ve faaliyetleri gerçekleştirdiğimizden, Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı tarafından Tasarım Merkezi olmaya uygun görüldüğümüz 2017 yılından bu yana müşterilerimizin ihtiyaçlarına refleks göstermeye devam ediyoruz.

Tasarım merkezlerinin faaliyetleri ve üretim çıktıları her yıl ilgili bakanlık tarafından denetim ve kontrol süreçlerine tabi tutulur. Buna göre, tasarım merkezi sertifikaları yenilenerek desteklenmeye devam eder.

DurumYıl Notlar
Onaylandı2017Digital Panorama, Araştırma, Geliştirme ve Tasarım faaliyetleri desteklenmektedir.
Onaylandı2018Digital Panorama, Araştırma, Geliştirme ve Tasarım faaliyetleri desteklenmektedir.
Onaylandı2019Digital Panorama, Araştırma, Geliştirme ve Tasarım faaliyetleri desteklenmektedir.
Onaylandı2020Digital Panorama, Araştırma, Geliştirme ve Tasarım faaliyetleri desteklenmektedir.

Bu sertifika aynı zamanda, tasarım merkezi süreçlerinde belli disiplin ve çalışma sistematiğine sahip şirketlerin kazanabileceği bir ayrıcalık türüdür.

Author avatar
Digital Panorama
http://www.digitalpanorama.com.tr
Size en iyi deneyimi sunmak için çerezleri kullanıyoruz.